AK PARTİ TUŞBA İLÇE BAŞKANLIĞI AK PARTİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN OSMAN NURİ GÜLAÇAR İLE TANIŞMA TOPLANTISI YAPTI

AK PARTİ TUŞBA İLÇE BAŞKANLIĞI AK PARTİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN OSMAN NURİ GÜLAÇAR İLE TANIŞMA TOPLANTISI YAPTI.

AK Parti Tuşba İlçe Başkanlığı Van Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Sayın Osman Nuri Gülaçar ile bir araya geldi.

 

Tuşba İlçe Başkanlığı İlçe Başkanı Sayın Nayif Şabu’nun öncülüğünde, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Osman Nuri Gülaçar ile tanışma toplantısında buluştu. Toplantıya Ak Parti İl Başkanı Sayın Abdullah Aras, AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Sayın Nayif Şabu, AK Parti Van Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Sayın Osman Nuri Gülaçar katıldı.  Ayrıca AK Parti kadın kolları Başkanı Hava Duran ve tüm kadın kolları ekibi, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Emek ve tüm gençlik kollarında bulunan gençleri yanı sıra tüm yönetim ve yürütme kurulu katılımda bulundu.

 

ŞABU: SAYIN GÜLAÇAR HAK SAHİBİDİR, MAZLUMUN YANINDADIR

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Sayın Nayif Şabu şu sözlere yer verdi: “Öncelikle AK Parti Van Büyükşehir Adayı Sayın Osman Nuri Gülaçar’a hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Sayın Gülaçara hak sever bir insan olmanın yanı sıra ayrıca mazlumun yanında olan bir kişiliğe sahiptir. Bizim memleketimizin de böyle bir kişiliğe ihtiyacı vardır. Sayın Adayımız Osman Nuri Gülaçar bu memlekete çok iyi katkısı olacak ve insanlarımızın sıkıntılarını en iyi şekilde giderecek birisidir. Sayın adayımız Osman Bey inşallah önümüzdeki seçimlerde anlının akıyla çıkacak ve kazanan Osman Nuri Gülaçar olacak, Van olacak, Vanlı olacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun.”

 

GÜLAÇAR: KAZANIRSAK SAYIN ŞABU SAYESİNDEDİR

 

Daha sonra kürsüye çıkan Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Osman Nuri Gülaçar, Tuşba İlçe Başkanı Nayif Şabu’ya övgü dolu sözler sarf etti. Gülaçar: “Bende ilk olarak Sayın Tuşba İlçe Başkanımız Nayif Şabu’ya teşekkürlerimi sunarım. Sayın Şabu 40 yılı aşkın bir süredir doğru siyaset çizgisini bozmayan bir ağabeyimizdir. Kendisi bugüne kadar partiye olan bağımlılığının yanı sıra herkesin gönlünde taht kurmuş birisidir. İnşallah önümüzdeki seçimlerde kazanırsak bunun en büyük pay sahibi Sayın Nayif Şabu’nun katkıları ile olacaktır. Bizlerde Sayın Şabu’ya başarılarının devamını diliyor ve kendilerine tekrardan bugüne kadar verdikleri tüm emeklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.”

 

Konuşmalarında ara ara komik espriler ile de salonu güldüren Sayın Gülaçar, konuşmaların ardından tanışma toplantısı münasebetiyle hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

Share

Medya Sor:Abdullah GÜNBATAR

Haber : Emrah KAYA

 

Haber Resimleri